آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,663,845
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,738,858
Saberi Najafi, H., Edalatpanah, S. A., Aminikhah, H.. (1394). An algorithmic approach for solution of nonlinear Fredholm-Hammerstein integral equations. , 39(3.1), 399-406. doi: 10.22099/ijsts.2015.3263
H. Saberi Najafi; S. A. Edalatpanah; H. Aminikhah. "An algorithmic approach for solution of nonlinear Fredholm-Hammerstein integral equations". , 39, 3.1, 1394, 399-406. doi: 10.22099/ijsts.2015.3263
Saberi Najafi, H., Edalatpanah, S. A., Aminikhah, H.. (1394). 'An algorithmic approach for solution of nonlinear Fredholm-Hammerstein integral equations', , 39(3.1), pp. 399-406. doi: 10.22099/ijsts.2015.3263
Saberi Najafi, H., Edalatpanah, S. A., Aminikhah, H.. An algorithmic approach for solution of nonlinear Fredholm-Hammerstein integral equations. , 1394; 39(3.1): 399-406. doi: 10.22099/ijsts.2015.3263


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب