آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,449
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,017
NILI SANI, H. R., AZARNOOSH, H. A., BOZORGNIA, A.. (1383). THE STRONG LAW OF LARGE NUMBERS FOR PAIRWISE NEGATIVELY DEPENDENT RANDOM VARIABLES. , 28(2), 211-217. doi: 10.22099/ijsts.2004.2852
H. R. NILI SANI; H. A. AZARNOOSH; A. BOZORGNIA. "THE STRONG LAW OF LARGE NUMBERS FOR PAIRWISE NEGATIVELY DEPENDENT RANDOM VARIABLES". , 28, 2, 1383, 211-217. doi: 10.22099/ijsts.2004.2852
NILI SANI, H. R., AZARNOOSH, H. A., BOZORGNIA, A.. (1383). 'THE STRONG LAW OF LARGE NUMBERS FOR PAIRWISE NEGATIVELY DEPENDENT RANDOM VARIABLES', , 28(2), pp. 211-217. doi: 10.22099/ijsts.2004.2852
NILI SANI, H. R., AZARNOOSH, H. A., BOZORGNIA, A.. THE STRONG LAW OF LARGE NUMBERS FOR PAIRWISE NEGATIVELY DEPENDENT RANDOM VARIABLES. , 1383; 28(2): 211-217. doi: 10.22099/ijsts.2004.2852


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب