آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,445
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,012
NASIRI, S.. (1384). DISTRIBUTION FUNCTIONS IN LIGHT OF THE UNCERTAINTY PRINCIPLE. , 29(2), 259-269. doi: 10.22099/ijsts.2005.2801
S. NASIRI. "DISTRIBUTION FUNCTIONS IN LIGHT OF THE UNCERTAINTY PRINCIPLE". , 29, 2, 1384, 259-269. doi: 10.22099/ijsts.2005.2801
NASIRI, S.. (1384). 'DISTRIBUTION FUNCTIONS IN LIGHT OF THE UNCERTAINTY PRINCIPLE', , 29(2), pp. 259-269. doi: 10.22099/ijsts.2005.2801
NASIRI, S.. DISTRIBUTION FUNCTIONS IN LIGHT OF THE UNCERTAINTY PRINCIPLE. , 1384; 29(2): 259-269. doi: 10.22099/ijsts.2005.2801


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب