آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,605
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,131
Dehnavi, S. M., Mahmoodi Rishakani, A., Mirzaee Shamsabad, M. R., Pasha, E.. (1393). Statistical properties of the square map. , 38(3.1), 349-353. doi: 10.22099/ijsts.2014.2433
S. M. Dehnavi; A. Mahmoodi Rishakani; M. R. Mirzaee Shamsabad; E. Pasha. "Statistical properties of the square map". , 38, 3.1, 1393, 349-353. doi: 10.22099/ijsts.2014.2433
Dehnavi, S. M., Mahmoodi Rishakani, A., Mirzaee Shamsabad, M. R., Pasha, E.. (1393). 'Statistical properties of the square map', , 38(3.1), pp. 349-353. doi: 10.22099/ijsts.2014.2433
Dehnavi, S. M., Mahmoodi Rishakani, A., Mirzaee Shamsabad, M. R., Pasha, E.. Statistical properties of the square map. , 1393; 38(3.1): 349-353. doi: 10.22099/ijsts.2014.2433


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب