آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,445
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,011
Elsayed, E. M., Mahmoud, S. R., Ali, A. T.. (1393). Expression and dynamics of the solutions of some rational recursive sequences. , 38(3.1), 295-303. doi: 10.22099/ijsts.2014.2426
E. M. Elsayed; S. R. Mahmoud; A. T. Ali. "Expression and dynamics of the solutions of some rational recursive sequences". , 38, 3.1, 1393, 295-303. doi: 10.22099/ijsts.2014.2426
Elsayed, E. M., Mahmoud, S. R., Ali, A. T.. (1393). 'Expression and dynamics of the solutions of some rational recursive sequences', , 38(3.1), pp. 295-303. doi: 10.22099/ijsts.2014.2426
Elsayed, E. M., Mahmoud, S. R., Ali, A. T.. Expression and dynamics of the solutions of some rational recursive sequences. , 1393; 38(3.1): 295-303. doi: 10.22099/ijsts.2014.2426


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب