آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,445
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,011
Maher, A., Utkina, Ye. A.. (1390). On the Goursat problem for a linear partial differential equation. , 35(3), 193-199. doi: 10.22099/ijsts.2011.2142
A. Maher; Ye. A. Utkina. "On the Goursat problem for a linear partial differential equation". , 35, 3, 1390, 193-199. doi: 10.22099/ijsts.2011.2142
Maher, A., Utkina, Ye. A.. (1390). 'On the Goursat problem for a linear partial differential equation', , 35(3), pp. 193-199. doi: 10.22099/ijsts.2011.2142
Maher, A., Utkina, Ye. A.. On the Goursat problem for a linear partial differential equation. , 1390; 35(3): 193-199. doi: 10.22099/ijsts.2011.2142


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب