آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,675
تعداد مشاهده مقاله13,669,358
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,843
Biswas, A., Ebadi, G., Fessak, M., Johnpillai, A. G., Johnson, S., E. V., Krishnan, Yildirim, A.. (1391). Solutions of the perturbed Klein-Gordon equations. , 36(4), 431-452. doi: 10.22099/ijsts.2012.2105
A. Biswas; G. Ebadi; M. Fessak; A. G. Johnpillai; S. Johnson; Krishnan E. V.; A. Yildirim. "Solutions of the perturbed Klein-Gordon equations". , 36, 4, 1391, 431-452. doi: 10.22099/ijsts.2012.2105
Biswas, A., Ebadi, G., Fessak, M., Johnpillai, A. G., Johnson, S., E. V., Krishnan, Yildirim, A.. (1391). 'Solutions of the perturbed Klein-Gordon equations', , 36(4), pp. 431-452. doi: 10.22099/ijsts.2012.2105
Biswas, A., Ebadi, G., Fessak, M., Johnpillai, A. G., Johnson, S., E. V., Krishnan, Yildirim, A.. Solutions of the perturbed Klein-Gordon equations. , 1391; 36(4): 431-452. doi: 10.22099/ijsts.2012.2105


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب