آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,449
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,018
Dabbaghian, A., Akbarpour, Sh., Neamaty, A.. (1393). The uniqueness theorem for discontinuous boundary value problems with aftereffect using the nodal points. , 36(Issue 3.1), 391-394. doi: 10.22099/ijsts.2014.2092
A. Dabbaghian; Sh. Akbarpour; A. Neamaty. "The uniqueness theorem for discontinuous boundary value problems with aftereffect using the nodal points". , 36, Issue 3.1, 1393, 391-394. doi: 10.22099/ijsts.2014.2092
Dabbaghian, A., Akbarpour, Sh., Neamaty, A.. (1393). 'The uniqueness theorem for discontinuous boundary value problems with aftereffect using the nodal points', , 36(Issue 3.1), pp. 391-394. doi: 10.22099/ijsts.2014.2092
Dabbaghian, A., Akbarpour, Sh., Neamaty, A.. The uniqueness theorem for discontinuous boundary value problems with aftereffect using the nodal points. , 1393; 36(Issue 3.1): 391-394. doi: 10.22099/ijsts.2014.2092


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب