آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,615
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,154
Tutar, A., Sener, O.. (1393). On the theory of strips and Joachimsthal theorem in the Lorentz space 􀥷􀢔, 􁈺􀢔 􀵐 3􁈻. , 36(Issue 3.1), 327-330. doi: 10.22099/ijsts.2014.2083
A. Tutar; O. Sener. "On the theory of strips and Joachimsthal theorem in the Lorentz space 􀥷􀢔, 􁈺􀢔 􀵐 3􁈻". , 36, Issue 3.1, 1393, 327-330. doi: 10.22099/ijsts.2014.2083
Tutar, A., Sener, O.. (1393). 'On the theory of strips and Joachimsthal theorem in the Lorentz space 􀥷􀢔, 􁈺􀢔 􀵐 3􁈻', , 36(Issue 3.1), pp. 327-330. doi: 10.22099/ijsts.2014.2083
Tutar, A., Sener, O.. On the theory of strips and Joachimsthal theorem in the Lorentz space 􀥷􀢔, 􁈺􀢔 􀵐 3􁈻. , 1393; 36(Issue 3.1): 327-330. doi: 10.22099/ijsts.2014.2083


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب