آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,660,642
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,735,731
Ozdemir, F., Canfes, E. O.. (1391). On generalized conformally recurrent Kaehlerian Weyl spaces. , 36(3), 299-304. doi: 10.22099/ijsts.2012.2080
F. Ozdemir; E. O. Canfes. "On generalized conformally recurrent Kaehlerian Weyl spaces". , 36, 3, 1391, 299-304. doi: 10.22099/ijsts.2012.2080
Ozdemir, F., Canfes, E. O.. (1391). 'On generalized conformally recurrent Kaehlerian Weyl spaces', , 36(3), pp. 299-304. doi: 10.22099/ijsts.2012.2080
Ozdemir, F., Canfes, E. O.. On generalized conformally recurrent Kaehlerian Weyl spaces. , 1391; 36(3): 299-304. doi: 10.22099/ijsts.2012.2080


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب