آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,461
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,026
Bahaa, G. M., Tharwat, M. M.. (1391). Optimal boundary control for infinite variables parabolic systems with time lags given in integral form. , 36(3), 277-291. doi: 10.22099/ijsts.2012.2078
G. M. Bahaa; M. M. Tharwat. "Optimal boundary control for infinite variables parabolic systems with time lags given in integral form". , 36, 3, 1391, 277-291. doi: 10.22099/ijsts.2012.2078
Bahaa, G. M., Tharwat, M. M.. (1391). 'Optimal boundary control for infinite variables parabolic systems with time lags given in integral form', , 36(3), pp. 277-291. doi: 10.22099/ijsts.2012.2078
Bahaa, G. M., Tharwat, M. M.. Optimal boundary control for infinite variables parabolic systems with time lags given in integral form. , 1391; 36(3): 277-291. doi: 10.22099/ijsts.2012.2078


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب