آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,452
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,020
Tripathy, B. C., Baruah, A., Et, M., Gungor, M.. (1391). On almost statistical convergence of new type of generalized difference sequence of fuzzy numbers. , 36(2), 147-155. doi: 10.22099/ijsts.2012.2065
B. C. Tripathy; A. Baruah; M. Et; M. Gungor. "On almost statistical convergence of new type of generalized difference sequence of fuzzy numbers". , 36, 2, 1391, 147-155. doi: 10.22099/ijsts.2012.2065
Tripathy, B. C., Baruah, A., Et, M., Gungor, M.. (1391). 'On almost statistical convergence of new type of generalized difference sequence of fuzzy numbers', , 36(2), pp. 147-155. doi: 10.22099/ijsts.2012.2065
Tripathy, B. C., Baruah, A., Et, M., Gungor, M.. On almost statistical convergence of new type of generalized difference sequence of fuzzy numbers. , 1391; 36(2): 147-155. doi: 10.22099/ijsts.2012.2065


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب