آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,447
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,013
Hazarika, B., Mohiuddine, S. A., Mursaleen, M.. (1392). Some inclusion results for lacunary statistical convergence in locally solid Riesz spaces. , 38(1), 61-68. doi: 10.22099/ijsts.2014.1906
B. Hazarika; S. A. Mohiuddine; M. Mursaleen. "Some inclusion results for lacunary statistical convergence in locally solid Riesz spaces". , 38, 1, 1392, 61-68. doi: 10.22099/ijsts.2014.1906
Hazarika, B., Mohiuddine, S. A., Mursaleen, M.. (1392). 'Some inclusion results for lacunary statistical convergence in locally solid Riesz spaces', , 38(1), pp. 61-68. doi: 10.22099/ijsts.2014.1906
Hazarika, B., Mohiuddine, S. A., Mursaleen, M.. Some inclusion results for lacunary statistical convergence in locally solid Riesz spaces. , 1392; 38(1): 61-68. doi: 10.22099/ijsts.2014.1906


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب