آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,447
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,015
Erjaee, G. H., Akrami, M. H., Atabakzadeh, M. H.. (1392). The operational matrix of fractional integration for shifted Legendre polynomials. , 37(4), 439-444. doi: 10.22099/ijsts.2013.1778
G. H. Erjaee; M. H. Akrami; M. H. Atabakzadeh. "The operational matrix of fractional integration for shifted Legendre polynomials". , 37, 4, 1392, 439-444. doi: 10.22099/ijsts.2013.1778
Erjaee, G. H., Akrami, M. H., Atabakzadeh, M. H.. (1392). 'The operational matrix of fractional integration for shifted Legendre polynomials', , 37(4), pp. 439-444. doi: 10.22099/ijsts.2013.1778
Erjaee, G. H., Akrami, M. H., Atabakzadeh, M. H.. The operational matrix of fractional integration for shifted Legendre polynomials. , 1392; 37(4): 439-444. doi: 10.22099/ijsts.2013.1778


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب