آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,675
تعداد مشاهده مقاله13,669,355
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,838
جلیلیان, یوسف, شاه ویسی, فرهاد. (1391). مطالعه‌ی اثرات اندازه‌ی شرکت برریسک نظام مند مبتنی بر مدل قیمت‌گذاری دارایی‌های سرمایه‌ای. , 4(1), 27-47. doi: 10.22099/jaa.2012.513
یوسف جلیلیان; فرهاد شاه ویسی. "مطالعه‌ی اثرات اندازه‌ی شرکت برریسک نظام مند مبتنی بر مدل قیمت‌گذاری دارایی‌های سرمایه‌ای". , 4, 1, 1391, 27-47. doi: 10.22099/jaa.2012.513
جلیلیان, یوسف, شاه ویسی, فرهاد. (1391). 'مطالعه‌ی اثرات اندازه‌ی شرکت برریسک نظام مند مبتنی بر مدل قیمت‌گذاری دارایی‌های سرمایه‌ای', , 4(1), pp. 27-47. doi: 10.22099/jaa.2012.513
جلیلیان, یوسف, شاه ویسی, فرهاد. مطالعه‌ی اثرات اندازه‌ی شرکت برریسک نظام مند مبتنی بر مدل قیمت‌گذاری دارایی‌های سرمایه‌ای. , 1391; 4(1): 27-47. doi: 10.22099/jaa.2012.513


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب