آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,675
تعداد مشاهده مقاله13,669,375
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,868
Goharee, F., Babolian, E., Abdollahi, A.. (1393). Modified chain least squares method and some numerical results. , 39(1), 91-99. doi: 10.22099/ijsts.2015.2894
F. Goharee; E. Babolian; A. Abdollahi. "Modified chain least squares method and some numerical results". , 39, 1, 1393, 91-99. doi: 10.22099/ijsts.2015.2894
Goharee, F., Babolian, E., Abdollahi, A.. (1393). 'Modified chain least squares method and some numerical results', , 39(1), pp. 91-99. doi: 10.22099/ijsts.2015.2894
Goharee, F., Babolian, E., Abdollahi, A.. Modified chain least squares method and some numerical results. , 1393; 39(1): 91-99. doi: 10.22099/ijsts.2015.2894


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب