آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,455
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,023
KULA, L, YAYLI, Y.. (1385). DUAL SPLIT QUATERNIONS AND SCREW MOTION IN MINKOWSKI 3-SPACE. , 30(3), 245-258. doi: 10.22099/ijsts.2006.2758
L KULA; Y. YAYLI. "DUAL SPLIT QUATERNIONS AND SCREW MOTION IN MINKOWSKI 3-SPACE". , 30, 3, 1385, 245-258. doi: 10.22099/ijsts.2006.2758
KULA, L, YAYLI, Y.. (1385). 'DUAL SPLIT QUATERNIONS AND SCREW MOTION IN MINKOWSKI 3-SPACE', , 30(3), pp. 245-258. doi: 10.22099/ijsts.2006.2758
KULA, L, YAYLI, Y.. DUAL SPLIT QUATERNIONS AND SCREW MOTION IN MINKOWSKI 3-SPACE. , 1385; 30(3): 245-258. doi: 10.22099/ijsts.2006.2758


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب