آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,453
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,020
BEKTAS, M., YILDIRIM, M.. (1385). INTEGRAL INEQUALITIES FOR SUBMANIFOLDS OF HESSIAN MANIFOLDS WITH CONSTANT HESSIAN SECTIONAL CURVATURE. , 30(2), 235-239. doi: 10.22099/ijsts.2006.2755
M. BEKTAS; M. YILDIRIM. "INTEGRAL INEQUALITIES FOR SUBMANIFOLDS OF HESSIAN MANIFOLDS WITH CONSTANT HESSIAN SECTIONAL CURVATURE". , 30, 2, 1385, 235-239. doi: 10.22099/ijsts.2006.2755
BEKTAS, M., YILDIRIM, M.. (1385). 'INTEGRAL INEQUALITIES FOR SUBMANIFOLDS OF HESSIAN MANIFOLDS WITH CONSTANT HESSIAN SECTIONAL CURVATURE', , 30(2), pp. 235-239. doi: 10.22099/ijsts.2006.2755
BEKTAS, M., YILDIRIM, M.. INTEGRAL INEQUALITIES FOR SUBMANIFOLDS OF HESSIAN MANIFOLDS WITH CONSTANT HESSIAN SECTIONAL CURVATURE. , 1385; 30(2): 235-239. doi: 10.22099/ijsts.2006.2755


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب