آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,660,604
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,735,691
Zangeneh, H. R. Z., Kazemi, R., Mosaddeghi, M.. (1393). Classification of bounded travelling wave solutions of the generalized Zakharov equation. , 38(3.1), 355-364. doi: 10.22099/ijsts.2014.2434
H. R. Z. Zangeneh; R. Kazemi; M. Mosaddeghi. "Classification of bounded travelling wave solutions of the generalized Zakharov equation". , 38, 3.1, 1393, 355-364. doi: 10.22099/ijsts.2014.2434
Zangeneh, H. R. Z., Kazemi, R., Mosaddeghi, M.. (1393). 'Classification of bounded travelling wave solutions of the generalized Zakharov equation', , 38(3.1), pp. 355-364. doi: 10.22099/ijsts.2014.2434
Zangeneh, H. R. Z., Kazemi, R., Mosaddeghi, M.. Classification of bounded travelling wave solutions of the generalized Zakharov equation. , 1393; 38(3.1): 355-364. doi: 10.22099/ijsts.2014.2434


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب