آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها934
تعداد مقالات8,383
تعداد مشاهده مقاله16,981,310
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,371,050
Kazemi, M. R., Nematollahi, A. R.. (1393). On L2 convergence of the maximum weighted pairwise likelihood estimators in the AR(1) models. , 38(3), 239-241. doi: 10.22099/ijsts.2014.2266
M. R. Kazemi; A. R. Nematollahi. "On L2 convergence of the maximum weighted pairwise likelihood estimators in the AR(1) models". , 38, 3, 1393, 239-241. doi: 10.22099/ijsts.2014.2266
Kazemi, M. R., Nematollahi, A. R.. (1393). 'On L2 convergence of the maximum weighted pairwise likelihood estimators in the AR(1) models', , 38(3), pp. 239-241. doi: 10.22099/ijsts.2014.2266
Kazemi, M. R., Nematollahi, A. R.. On L2 convergence of the maximum weighted pairwise likelihood estimators in the AR(1) models. , 1393; 38(3): 239-241. doi: 10.22099/ijsts.2014.2266


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب