آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها934
تعداد مقالات8,383
تعداد مشاهده مقاله16,981,305
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,371,047
Avazzadeh, Z., Hosseini, V. R., Chen, W.. (1393). Radial basis functions and FDM for solving fractional diffusion-wave equation. , 38(3), 205-212. doi: 10.22099/ijsts.2014.2260
Z. Avazzadeh; V. R. Hosseini; W. Chen. "Radial basis functions and FDM for solving fractional diffusion-wave equation". , 38, 3, 1393, 205-212. doi: 10.22099/ijsts.2014.2260
Avazzadeh, Z., Hosseini, V. R., Chen, W.. (1393). 'Radial basis functions and FDM for solving fractional diffusion-wave equation', , 38(3), pp. 205-212. doi: 10.22099/ijsts.2014.2260
Avazzadeh, Z., Hosseini, V. R., Chen, W.. Radial basis functions and FDM for solving fractional diffusion-wave equation. , 1393; 38(3): 205-212. doi: 10.22099/ijsts.2014.2260


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب