آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,452
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,020
KESKIN, Y., OTURANC, G.. (1389). REDUCED DIFFERENTIAL TRANSFORM METHOD FOR SOLVING LINEAR AND NONLINEAR WAVE EQUATIONS. , 34(2), 113-122. doi: 10.22099/ijsts.2010.2170
Y. KESKIN; G. OTURANC. "REDUCED DIFFERENTIAL TRANSFORM METHOD FOR SOLVING LINEAR AND NONLINEAR WAVE EQUATIONS". , 34, 2, 1389, 113-122. doi: 10.22099/ijsts.2010.2170
KESKIN, Y., OTURANC, G.. (1389). 'REDUCED DIFFERENTIAL TRANSFORM METHOD FOR SOLVING LINEAR AND NONLINEAR WAVE EQUATIONS', , 34(2), pp. 113-122. doi: 10.22099/ijsts.2010.2170
KESKIN, Y., OTURANC, G.. REDUCED DIFFERENTIAL TRANSFORM METHOD FOR SOLVING LINEAR AND NONLINEAR WAVE EQUATIONS. , 1389; 34(2): 113-122. doi: 10.22099/ijsts.2010.2170


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب