آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,622
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,174
Kafash, B., Delavarkhalafi, A., Karbassi, S. M.. (1393). Numerical solution of nonlinear optimal control problems based on state parametrization. , 36(Issue 3.1), 331-340. doi: 10.22099/ijsts.2014.2084
B. Kafash; A. Delavarkhalafi; S. M. Karbassi. "Numerical solution of nonlinear optimal control problems based on state parametrization". , 36, Issue 3.1, 1393, 331-340. doi: 10.22099/ijsts.2014.2084
Kafash, B., Delavarkhalafi, A., Karbassi, S. M.. (1393). 'Numerical solution of nonlinear optimal control problems based on state parametrization', , 36(Issue 3.1), pp. 331-340. doi: 10.22099/ijsts.2014.2084
Kafash, B., Delavarkhalafi, A., Karbassi, S. M.. Numerical solution of nonlinear optimal control problems based on state parametrization. , 1393; 36(Issue 3.1): 331-340. doi: 10.22099/ijsts.2014.2084


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب