آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,668,450
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,743,020
Atia, H. A., Mahmoud, R. A.. (1390). Separation of the two dimensional Laplace operator by the disconjugacy property. , 36(1), 1-6. doi: 10.22099/ijsts.2012.2048
H. A. Atia; R. A. Mahmoud. "Separation of the two dimensional Laplace operator by the disconjugacy property". , 36, 1, 1390, 1-6. doi: 10.22099/ijsts.2012.2048
Atia, H. A., Mahmoud, R. A.. (1390). 'Separation of the two dimensional Laplace operator by the disconjugacy property', , 36(1), pp. 1-6. doi: 10.22099/ijsts.2012.2048
Atia, H. A., Mahmoud, R. A.. Separation of the two dimensional Laplace operator by the disconjugacy property. , 1390; 36(1): 1-6. doi: 10.22099/ijsts.2012.2048


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب