آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها934
تعداد مقالات8,383
تعداد مشاهده مقاله16,981,307
تعداد دریافت فایل اصل مقاله14,371,047
Elazem, N. Y. A., Ebaid, A.. (1392). Numerical study of some nonlinear wave equations via Chebyshev collocation method. , 37(4), 477-482. doi: 10.22099/ijsts.2013.1785
N. Y. A. Elazem; A. Ebaid. "Numerical study of some nonlinear wave equations via Chebyshev collocation method". , 37, 4, 1392, 477-482. doi: 10.22099/ijsts.2013.1785
Elazem, N. Y. A., Ebaid, A.. (1392). 'Numerical study of some nonlinear wave equations via Chebyshev collocation method', , 37(4), pp. 477-482. doi: 10.22099/ijsts.2013.1785
Elazem, N. Y. A., Ebaid, A.. Numerical study of some nonlinear wave equations via Chebyshev collocation method. , 1392; 37(4): 477-482. doi: 10.22099/ijsts.2013.1785


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب