آمار

تعداد نشریات24
تعداد شماره‌ها862
تعداد مقالات7,672
تعداد مشاهده مقاله13,663,736
تعداد دریافت فایل اصل مقاله11,738,760
Zarepour, M., Loghmani, G. B.. (1392). An optimal control approach for arbitrary order singularly perturbed boundary value problems. , 37(3.1), 379-388. doi: 10.22099/ijsts.2013.1637
M. Zarepour; G. B. Loghmani. "An optimal control approach for arbitrary order singularly perturbed boundary value problems". , 37, 3.1, 1392, 379-388. doi: 10.22099/ijsts.2013.1637
Zarepour, M., Loghmani, G. B.. (1392). 'An optimal control approach for arbitrary order singularly perturbed boundary value problems', , 37(3.1), pp. 379-388. doi: 10.22099/ijsts.2013.1637
Zarepour, M., Loghmani, G. B.. An optimal control approach for arbitrary order singularly perturbed boundary value problems. , 1392; 37(3.1): 379-388. doi: 10.22099/ijsts.2013.1637


سامانه مدیریت نشریات علمی. قدرت گرفته از سیناوب